Responsive Nav

HAPPY FISH BODRUM

Happy Fish Bodrum Balıkçısı Hakkında

HappyFish Restaurant;

Egenin sıcaklığını, içtenliğini, tutkulu dokusunu mutfağında lezzete dönüştürmüş, sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş, gürültüden uzak, Bodrum’un en güzel yerinde, samimi bir atmosfere sahip bir balık restoranıdır. Siz fantastik ambiyansın içinde kendinizi bambaşka duygular içinde hissederken bizlerde zengin menümüz, profesyonel kadromuz ile sizlerin keyifli zaman geçirmesini sağlayacağız.

Mutfağımızda Ege denizinin zengin çeşitliliğinden balıklar, Ege dağlarından ve verimli tarlalarından lezzetli otlar, bitkiler, sebzeler. Anadolu, Ege ve Akdeniz’den seçilmiş meze ve zeytinyağlılar, Türk mutfak kültürünün geleneksel tarzına profesyonel şefler ile modernlik katarak geliştirdiğimiz tatlılar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Sizlerde etnik mutfak kültürümüzü tatmak, Bodrum’daki güzel hikâyelerinize lezzetli ve keyifli bir deneyim eklemek isterseniz HappyFish Ailesini mutlaka ziyaret etmelisiniz..

Bizimle birlikte daha önce yaşadığınız tüm balık restoranları deneyimlerini unutup, kendinizi özel, güvenli ve ailemizden bir parça gibi hissetmenin ayrıcalığına muktedir olacaksınız..

Sevinç, Sağlık, Lezzet ile..
HappyFish Bodrum


bodrum balıkçısı